Корзина
188 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+38 (066) 922-25-19
+38 (066) 922-25-19
+38 (066) 922-25-19
+380669222519
Viber
+380970452460
Украина Волынская область Луцк ул. Ровенская, 44
График работы
...

Як обрати ролики

Як обрати ролики
Як обрати ролики. На що звернути увагу. Поради при покупці.

11.02.15

    Отже, Ви вирішили навчитися кататися на роликових ковзанах. Чудово! В цій статті ми спробуємо розібратися, які критерії важливі при покупці роликових ковзанів, на які питання Вам доведеться знайти відповіді перед походом у магазин і, нарешті, які вони повинні бути, Ваші перші ролики. Отже, почнемо.
    Перше, що запитає продавець, коли Ви прийдете вибирати ролики - це розмір ноги. Тому, якщо Ви хочете дещо прискорити процес вибору, варто вже вдома згадати, якого розміру Ви зазвичай носите взуття.

    Ви підготувалися до покупки роликових ковзанів і прийшли в магазин. Величезна різноманітність моделей може спочатку трохи збити з пантелику. У чому різниця між різними моделями і чому така різниця в ціні?
Ось основні характеристики роликових ковзанів, що впливають на ціну, швидкість і стиль катання в цілому:
    Рама – та частина, до якої кріпляться колеса. Вона буває пластикова (композитна) й алюмінієва. Для алюмінієвої рами характерна велика жорсткість в порівнянні з композитною, за рахунок чого краще передається поштовхове зусилля. Це дозволяє швидше розганятися і підтримувати швидкість, проте вона коштує дорожче.
    Колеса – відрізняються за діаметром та жорсткістю. Колеса з великим діаметром розвивають велику швидкість і краще її підтримують. При цьому втрачається маневреність: наприклад, складніше повертати. Але нерівності асфальту будуть відчуватися на таких колесах менше. Середній діаметр, який зазвичай виставляється на фітнес-роликах – 76-80 мм. 
    Чим більше жорсткість, тим краще колесо котиться по поверхні, і тим краще передається вібрація при катанні по нерівній поверхні. Але більш жорсткі колеса стираються повільніше, ніж м'які. Середня жорсткість коліс на роликах для початківця ролера  – 78-82А. Ну і чим більше діаметр і жорсткість колеса, тим вища ціна на них.

    Підшипники впливають на те, наскільки легко і плавно котяться ролики, а також на швидкість катання. Якщо Ви уважно подивитесь, що на ньому написано, то побачите наступне: ABEC 5 або ABEC 7.
ABEC - це основний машинобудівний стандарт виготовлення підшипників. А цифри 3,5,7,9 означають точність полірування деталей підшипників. Чим більше цифра, тим менше тертя в підшипнику і тим легше і більш плавно прокручується колесо. Зазвичай в колеса ставлять ABEC 5 або ABEC 7.
    Дизайн. Деякі виробники пропонують покупцям так звані дизайнерські моделі. Такі ролики більш яскраві, різних кольорів, іноді з візерунками на черевику. Такий зовнішній вигляд безумовно привертає ролерів-початківців і часто стає визначальним фактором у виборі роликів. Проте варто пам'ятати, що якими б гарними вони не були, тільки зручність черевика визначає комфорт Вашого катання.

І на завершення не варто забувати, що не тільки характер, а й ноги у кожної людини унікальні. А значить, не існує тієї моделі роликових ковзанів, які підійшли б абсолютно всім, але Ви завжди можете купити ролики, які будуть зручні саме для Вас.

Другие статьи
Меню
+380669222519
+380970452460
Веломакс
Александр
Украина Волынская область Луцк ул. Ровенская, 44
Карта