"Оплата частинами "Приватбанк Під час оплати цим способом на замовлення не діють знижки: • Акційні ціни • Подарунки • Накопичувальні знижки • Карта клієнта
Складаний ніж ExOne від Civivi — це універсальна EDC-модель з чіткими лініями та ретельно вивіреними пропорціями. Інструмент спроєктований у співпраці з американським дизайнером Брайаном Брауном і призначений для повсякденних завдань, коли потрібне акуратне різання.
Профіль зворотний танто з прямим скошенням обуха до вістря утворює особливо тонкий кінчик для точних проколів. Упор з глибокими виїмками призначений для великого пальця, щоб ви могли контролювати кожен рух клинка.
ExOne демонструє баланс між естетикою та надійністю конструкції завдяки матеріалам преміальної якості:
Клинок зі сталі Nitro-V. Це нержавіюча сталь американського концерну Niagara Specialty Metals. Твердість 58–60 HRC дозволяє лезу справлятися із завданнями різної складності без ризику утворення сколів та деформацій. Обробка stonewash і чорне покриття роблять метал матовим, надаючи клинку оригінального вигляду та приховуючи відбитки пальців.
Руківʼя з мікарти. Цупкі накладки не бояться контакту з вологою та хімією, а їх шорстка поверхня гарантує, що інструмент не вислизне з руки під час силової роботи. Сталеві лайнери надають конструкції більшої міцності.
Керамічні підшипники в сепараторі підвищують плавність руху клинка — зусилля мінімальне, а хід чіткий та передбачуваний. Ніж відкривається 2 способами: за допомогою фліпера або виїмки у клинку. Лезо фіксується у робочому положенні замком Liner Lock. Усі маніпуляції з відкриття та закриття інструмента можна виконувати однією рукою.
Кліпса Tip-Up з нержавіючої сталі дозволяє непомітно носити ніж у кишені. Положення затискача можна змінювати на власний розсуд — кріпити його з правого або лівого боку руківʼя.
Характеристики:
дизайнер – Брайан Браун (Brian Brown);
профіль клинка – Reverse Tanto;
матеріал клинка – нержавіюча сталь Nitro-V;
твердість клинка – 58-60 HRC;
фініш клинка – галтування + чорне покриття;
тип заточування – прямий;
ніж відкривається за допомогою фліпера або виїмки у клинку;